Bordsur
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSUR, rokokostil, 1800-tal t, förgylld brons, dekor med riddare, emaljerad urtavla märkt B Leja Stockholm,höjd 49 cm
lösa dekorelement, glas saknas
ej funktionstestad, SAV gtaranterar ej funktionen, verket går ej
842788
2020-11-30