Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, rokokostil, 1800-tal t, förgylld brons, dekor med riddare, emaljerad urtavla märkt B Leja Stockholm,höjd 49 cm

lösa dekorelement, glas saknas
ej funktionstestad, SAV gtaranterar ej funktionen, verket går ej

842788

2020-11-30