Edition Vogue Mulberry Camden Hobo Väska
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MULBERRY, Camden Leather Hobo Bag, grågrönt kalvskinn, invändigt fodrad, två invändiga öppna fickor, detaljer i gulmetall, stämpelmärkt i godset, längd ca 22 cm, djup ca 15.5 cm, höjd ca 30cm exkl handtag, dustbag medföljer
Fint bruksskick. Obetydligt slitage. Måttangivelser längd/ djup utgår från bottenplattan.
842792
2020-12-06