Edition Vogue Mulberry Camden Hobo Väska

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MULBERRY, Camden Leather Hobo Bag, grågrönt kalvskinn, invändigt fodrad, två invändiga öppna fickor, detaljer i gulmetall, stämpelmärkt i godset, längd ca 22 cm, djup ca 15.5 cm, höjd ca 30cm exkl handtag, dustbag medföljer

Fint bruksskick. Obetydligt slitage. Måttangivelser längd/ djup utgår från bottenplattan.

842792

2020-12-06