Eric H Olson serigrafi

Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ERIC H OLSON (1909-1995): "B-14", signerad Eric H. Olson och numrerad 1/1 a tergo, cibachrome, monterad i plexiglas, total mått ca 71x100 cm

Zustandsbeschreibung

842793

2020-12-03