Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ERIC H OLSON (1909-1995): "B-14", signerad Eric H. Olson och numrerad 1/1 a tergo, cibachrome, monterad i plexiglas, total mått ca 71x100 cm
Zustandsbeschreibung
842793
2020-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner