Racer herrcykel

Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel
Racer herrcykel

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

CYKEL, herr, racer, 1970-tal, Champion 10 Speed Racer, reynolds ram, Campagnolo sadelstolpe, shimano 600 växlar, Brooks lädersadel, Zeus drev, mavic fälgar

Bruksslitage

842797

2020-11-19