Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMBAND, 14 k tvåfärgat guld, längd ca 18,5 cm, stämplad, vikt 21,4 gram
Smärre slitage
842798
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här