Armband guld

Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMBAND, 14 k tvåfärgat guld, längd ca 18,5 cm, stämplad, vikt 21,4 gram

Smärre slitage

842798

2020-11-25