Zvi Milshtein oljemålning

Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning
Zvi Milshtein oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZVI MILSHTEIN (Moldavien, född 1934): Figurscen, signerad Milshtein, olja på duk, 126x67 cm

842806

2020-11-19