Karmstol gustaviansk

Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk
Karmstol gustaviansk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Ytskador, färgbortfall

842813

2020-11-21