Jordglob med belysning

Jordglob med belysning
Jordglob med belysning
Jordglob med belysning
Jordglob med belysning
Jordglob med belysning
Jordglob med belysning
Jordglob med belysning
Jordglob med belysning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, med belysning, 1900-talets första hälft, träfot, höjd 50 cm

Avskav och skador

842815

2020-11-20