Salvador Dali
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALVADOR DALI, (Spanien, 1904-1989): Song of songs 1971: The Beloved is as Fair as a Company of Horses, signerad Dali 84/250, etsning och glitter, blindstämpel L A,, Leon Amiel, plåtmått ca 40x25,
Litteratur: Michler/Löpsinger 475
Fläckar
842831
2020-11-20