Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI, (Spanien, 1904-1989): Song of songs 1971: The Beloved is as Fair as a Company of Horses, signerad Dali 84/250, etsning och glitter, blindstämpel L A,, Leon Amiel, plåtmått ca 40x25,
Litteratur: Michler/Löpsinger 475

Fläckar

842831

2020-11-20