Fåtölj med tyg av Josef Frank

Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank
Fåtölj med tyg av Josef Frank

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1800-tal, djuphäftad, med klädsel i Josef Franks tyg " Anakreon", sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, något sprucken i sömmar

842840

2020-11-20