Spegel Louis XV-stil

Spegel Louis XV-stil
Spegel Louis XV-stil
Spegel Louis XV-stil
Spegel Louis XV-stil
Spegel Louis XV-stil
Spegel Louis XV-stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld ram med akantus dekor, uppsvängt genombrutet krön med infällt glas med slipad växtornamentik, samtliga glas kvicksilverfolierade, kantglas med slipad växtornamentik, 93x53 cm

Smärre dekorskador

842844

2020-11-24