Piedestal gips

Piedestal gips
Piedestal gips
Piedestal gips
Piedestal gips
Piedestal gips
Piedestal gips
Piedestal gips
Piedestal gips

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIEDESTAL, gips, kolonnformad, höjd ca 90 diameter upptill 30 cm

Slitage, avflagning av färg, stötskador

842848

2020-11-20