Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, etikettmärkt Åke Österlunds Förgylleri, ca 80x54 cm
Zustandsbeschreibung
842851
2020-12-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner