Design Gunnar Nylund fat

Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat
Design Gunnar Nylund fat

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR NYLUND, fat, Rörstrand, stengods, lövformad med gul och brun glasyr, signerad GN, AXA, längd ca 22,5 cm

Smärre slitage

842853

2020-11-26