Spegel 1800-talets slut

Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut
Spegel 1800-talets slut

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, blandstil, 1800-talets slut, förgylld och bronserad, rikt skuren dekor, ca 182x73 cm

Bruksslitage, dekor bortfall

842860

2020-11-26