Pokal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POKAL, rött glas, gulddekor, mitten med pålagd porslinsplatta, tryckt dekor föreställande en kvinna, delvis målad, pärlstavsdekor runt om, 1800-talets andra hälft. höjd 16 cm
Gulddekor med slitage, porslinsplatta med een
842879
2020-11-21