Pokal

Pokal
Pokal
Pokal
Pokal
Pokal
Pokal
Pokal
Pokal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POKAL, rött glas, gulddekor, mitten med pålagd porslinsplatta, tryckt dekor föreställande en kvinna, delvis målad, pärlstavsdekor runt om, 1800-talets andra hälft. höjd 16 cm

Gulddekor med slitage, porslinsplatta med een

842879

2020-11-21