Ginger möbler

Ginger möbler
Ginger möbler
Ginger möbler
Ginger möbler
Ginger möbler
Ginger möbler

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GINGER, 1950-tal, bestående av: 2 garderober, 2 sänger, 1 soffa, 1 stol och 1 pall, samtliga möbler märkta "Ginger", höjder ca 6-25 cm

Bruksslitage, märken

842880

2020-11-27