Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
REMMARE, 27 st, 1900-tal, Trelleborg, 11+16, höjder ca 12-19 cm
8 st med fotnagg
842883
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här