Remmare Trelleborg 1900-tal

Remmare Trelleborg 1900-tal
Remmare Trelleborg 1900-tal
Remmare Trelleborg 1900-tal
Remmare Trelleborg 1900-tal
Remmare Trelleborg 1900-tal
Remmare Trelleborg 1900-tal
Remmare Trelleborg 1900-tal
Remmare Trelleborg 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

REMMARE, 27 st, 1900-tal, Trelleborg, 11+16, höjder ca 12-19 cm

8 st med fotnagg

842883

2020-12-08