Sven Jonson färglitografi
Valmis
2020-12-02
842896
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
SVEN JONSON (1902-81): komposition, signerad och numrerad 271/300, färglitografi, ca 38 x 46 cm