Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN JONSON (1902-81): komposition, signerad och numrerad 271/300, färglitografi, ca 38 x 46 cm

842896

2020-12-02