Astri Bergman taube reliefer

Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer
Astri Bergman taube reliefer

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980), "Änglamark", 6 st reliefer, gips, signerade och numrerade 1857, ca 40x20 cm

Nagg, en med lagning

842904

2020-11-20