Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
PORSLIN, 4 dlr, 1900-tal, bestående av 2 figuriner Bing & Gröndahl nr 1897, 1728, figur Dresden samt bordsdekoration Italy, höjder ca 5-30 cm
Bordsdekoration och Dresden med nagg
842908
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här