Soffa Chesterfield

Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, Chesterfield modell, oxblodsfärgat läder, längd ca 190, sitthöjd 46 cm

bruksslitage

842909

2020-11-27