Takplafonder

Takplafonder
Takplafonder
Takplafonder
Takplafonder
Takplafonder
Takplafonder
Takplafonder
Takplafonder

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKPLAFONDER (2) 1900-talets andra hälft, 3 resp. 6 ljuspunkter, förgylld mässing, höjd ca 10 samt 11, diameter 31 samt 41 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

842910

2020-11-27