Sven X:et Erixson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Sminklogen ur mappen Aniara, färglitografi, signerad samt numrerad 9/50 (?), bildmått 51x31 cm

842939

2020-11-20