Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 27 Mars 1975, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, signerad Ed Finnell, numrerad 4/50, bladstorlek ca 40,6x50,8 cm

Zustandsbeschreibung

Oramat fotografi

842940

2020-11-28