Klaffbord 1950/60-tal

Klaffbord 1950/60-tal
Klaffbord 1950/60-tal
Klaffbord 1950/60-tal
Klaffbord 1950/60-tal
Klaffbord 1950/60-tal
Klaffbord 1950/60-tal
Klaffbord 1950/60-tal
Klaffbord 1950/60-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1950/60-tal, sannolikt Danmark, fanér i teak, höjd ca 54, 55x37+15+15 cm

bruksslitage

842947

2020-11-27