Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Grynge fiskeläge, Gotland, signerad och daterad Birger Ljungquist 1936, olja på pannå, ca 37x48 cm
842954
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här