Blombord Louis XV-stil

Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil
Blombord Louis XV-stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BLOMBORD, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, fanerat med olika träslag och intarsiainläggningar, beslag och listverk av mässing, svängda ben, insats av grönmålad plåt, höjd ca 73, 56x41 cm

insats med färgbortfall, bruksslitage

842962

2020-11-27