Edmund J. Niemann, Engelskt kustlandskap, olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDMUND JOHN NIEMANN (England 1813-1876): Engelskt kustlandskap, signerad Ed. Niemann, olja på pannå, 45x68 cm.

842965

2020-12-19