Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1900-talets första hälft, nyrokoko-stil, mahognyfanér, höjd ca 77 cm

Bruksslitage

842971

2020-11-27