Eric H Olson serigrafi
Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ERIC H OLSON (1909-1995): Kompositioner, mapp med 4 serigrafier, signerad Eric H Olson och numrerade XXIII/XXV, färgserigrafier, utgiven av Galerie Bel´Art, Stockholm 1990, bildstolek ca 32x40 cm och 40x32 cm
Zustandsbeschreibung
842977
2020-11-30