Eric H Olson serigrafi

Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi
Eric H Olson serigrafi

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ERIC H OLSON (1909-1995): Kompositioner, mapp med 4 serigrafier, signerad Eric H Olson och numrerade XXIII/XXV, färgserigrafier, utgiven av Galerie Bel´Art, Stockholm 1990, bildstolek ca 32x40 cm och 40x32 cm

Zustandsbeschreibung

842977

2020-11-30