Einar Forseth, Landskap, olja

Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja
Einar Forseth, Landskap, olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1988): Skärgårdslandskap, signerad och daterad Forseth 37, olja på duk, 60x73 cm

Ytsmuts

842978

2020-12-19