Saltkar, porfyr, Älvdalen, 1800-talets mitt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALTKAR, porfyr, Älvdalen, 1800-talets mitt, cylinderformat, medföljande saltsked av svenskt stämplat silver, höjd 3,5, diameter 8 cm

Smärre nagg

842982

2020-12-19