Starkvinsglas 5 st, Tyskland 1700-talets 2: hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STARKVINSGLAS, 5 st, Tyskland 1700-talets andra hälft, fasettslipat ben och kupa, målad dekor av girlander i guld, höjd 14-15 cm

Dekoren med slitage

842983

2020-12-19