Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STARKVINSGLAS, 5 st, Tyskland 1700-talets andra hälft, fasettslipat ben och kupa, målad dekor av girlander i guld, höjd 14-15 cm
Dekoren med slitage
842983
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här