Stolar nyrenässans 10 st

Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st
Stolar nyrenässans 10 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 10 st, nyrenässans, 1800-talets slut, valnöt, 2 bemålade, skuren dekor, klädd sits och rygg, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, ställvis hårt, två ben av, enstaka delar avslagna, senare bemålning

842994

2020-11-27