Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARIANNE RICHTER, ryamatta, AB Märta Måås-Fjetterström "Påfågeln", Komponerad 1944, signerad AB MMF MR, mått ca 221 x 149 cm
Smärre slitage och nedsmutsning, insydda kortsidor
842997
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här