Marianne Richter matta Påfågeln för AB MMF

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARIANNE RICHTER, ryamatta, AB Märta Måås-Fjetterström "Påfågeln", Komponerad 1944, signerad AB MMF MR, mått ca 221 x 149 cm

Smärre slitage och nedsmutsning, insydda kortsidor

842997

2020-11-22