Bengt Fransson Stockholm

Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm
Bengt Fransson Stockholm

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): "Stockholmsmotiv", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 64x54 cm

843004

2020-11-28