Eric Lennarth litografier

Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier
Eric Lennarth litografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC LENNARTH (född 1926): 3 st, Geometriska kompositioner, signerade Eric Lennarth, färglitografier, ca 62x46 cm

Ej examinerade ur ram

843011

2020-11-30