Garderob tidigt 1900-tal

Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal
Garderob tidigt 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, grönmålat, skåp med klädstång samt flyttbara hyllplan, nederdel med 2 lådor, höjd ca 180, 108x51 cm

Nyckel finns

Omarbetat, senare bemålat

843014

2020-11-20