Skåp allmoge

Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, överdel, 1800-talets början, sannolikt fån Järvsö, allmoge, marmorerade detaljer, höjd ca 73, 129x34 cm

Saknar dörrspeglar, kraftigt slitage

843038

2020-11-21