Farstrup Møbelfabrik
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FARSTRUP MÖBELFABRIK, 6 stolar, Danmark 1960-tal, teakfanerade ryggbrickor, stommar i betsad bok, sitsar omklädda med ullblandat tyg, omärkta, sitshöjd 49 cm
Smärre fläck på tyg i bakkant, i övrigt lättare bruksskick
843056
2020-12-05