Farstrup Møbelfabrik

Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik
Farstrup Møbelfabrik

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FARSTRUP MÖBELFABRIK, 6 stolar, Danmark 1960-tal, teakfanerade ryggbrickor, stommar i betsad bok, sitsar omklädda med ullblandat tyg, omärkta, sitshöjd 49 cm

Smärre fläck på tyg i bakkant, i övrigt lättare bruksskick

843056

2020-12-05