Einar Höste

Einar Höste
Einar Höste
Einar Höste
Einar Höste
Einar Höste
Einar Höste

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EINAR HÖSTE (född 1930), "4 delar av "Ändlös vägg" ", signerad Einar Höste och daterad-80, blandteknik, pannåstorlek ca 10x7 cm

843057

2020-12-01