Elis Bergh vas Kosta

Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta
Elis Bergh vas Kosta

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS BERGH, vas, petroleumgrön, glasmassa, Kosta, 1930-tal, dekor av fågel i guld, fasettslipad hals, signerad B 229 Kosta, etikettmärkt, höjd ca 22 cm

Slitage

843061

2020-11-25