Urna med lock Dresden

Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden
Urna med lock Dresden

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA med lock, Dresden, 1900-tal, porslin, dekor med blommor och fåglar, höjd ca 60 cm

Nagg

843064

2020-12-08